Růžová a fialová středa

Náš počet při společné fotce narůstá. A musíme pochválit kluky za jejich odvahu si obléct i tyto barvičky. Obzvláště Martínka B., který přišel v růžové. Děkujeme moc maminkám za úžasně sladěné oblečení.

Broučci a Berušky si zahráli hru: Odkyj kartičku a zjisti, co se tam skrývá – naučili se neznámé ovoce a zeleninu – fíky, červené zelí a mořské plody – krevety 🙂 Dokončili jsme taneček s gumou k písničce Zima, abychom se mohli pochlubit předškoláčkům další den. A protože známe každý své jméno, zkusili jsme uhádnout, čím naše jméno začíná – začínající písmenko:-) Dané písmenko jsme pak fialovými a růžovými proužky po línii písmene polepili. Myslela jsem, že kluci zvolí fialovou a holčičky růžovou, ale krásně kombinovali a povedlo se jim to:-) Cvhálím Šárku, že si poradila i se svým písmenkem s diakritikou 🙂 Jsou to šikovní broučci a berušky 🙂 Zítra se těšíme na šedou barvu 🙂

 

Broučci a Berušky a uč. Cilerová