Inspirace na doma

Vážení rodiče, přátelé školy, kolegové a hlavně milé děti!

Dnešní doba je bohužel taková, že trávíme hodně času doma. Nemůžeme z důvodu karantény nebo uzavření chodit do školky, nebo do oblíbených kroužků. Proto jsme se rozhodli nabídnout všem dětem, rodičům i učitelům tipy na aktivity, které si můžete s dětmi užít v bezpečí domova.

Ve videích najdete nápady na rozvojové aktivity s malinkými i staršími dětmi, které natočila paní asistentka Jana s Vašíkem a Vojtíkem. A cyklus hudebních zpívánek vytvořila paní učitelka Vendulka.

Videa a materiály můžete využít pro práci s dětmi při jejich nemoci, dlouhodobější nepřítomnosti ve školce nebo třeba o prázdninách, a můžete se k nim kdykoliv vracet.

Přejeme hodně zábavy nejen při jejich sledování, ale především při zkoušení aktivit u vás doma!

Tým MŠ Lužany

Aktivita je součástí prezentačních akcí pro veřejnost v rámci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Jičín II, registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0009723. Více informací o aktivitách projektu najdete na: https://map.otevrenezahrady.cz/