Projekt „Pestrá strava bez zbytečné chemie“

V naší škole proběhnou projektové dny v rámci projektu „Pestrá strava bez zbytečné chemie“

Děti budou společně s výživovou poradkyní připravovat 5 druhů svačinek, které budou zdobit a vzájemně ochutnávat. Poté jim budou dělat reklamu, vymyslí název a budou si povídat o surovinách, které byly použity. 

Recepty, podle kterých svačinky vyráběly a fotky s výsledky jejich snažení budou poté zveřejněny na webu. 

Prosíme o to, aby si děti přinesly z domova struhadlo. Na akci dostanou jednorázové zástěrky a čepice. Mohou si však přinést i své z domova. Budou určitě hrdí kuchaři. Ostatní potřebné nástroje včetně potravin budou zajištěny ze strany školy a organizátorů projektu. 

I. třída ZŠ (1. a 2. roč.) – v pondělí 12. listopadu

II. a III. třída ZŠ (3. – 5. roč.) – ve středu 14. listopadu

MŠ (obě třídy) – v pondělí 3. prosince