Odměny pro děti ke konci školního roku

Blíží se konec školního roku a je potřeba děti trochu odměnit za tu snahu a vynaložené úsilí od září do června. 🙂

Ve středu 27.6.2018 přijede během dopoledního vyučování Lída Helligerová, která – napůl Lužaňačka – vystupuje již několikátým rokem pro naše děti zdarma. Její vystoupení se nám pokaždé moc líbí a už se těšíme. 🙂

Ve čtvrtek 28.6.2018 nás čeká v 15:30 na školní zahradě (v případě nepříznivého počasí v tělocvičně školy) vystoupení jedné šikovné hudebně – divadelní dvojice Jany Koutové a Jaroslava Beneše. Jejich Hudební pohádky pro děti s písničkami Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka máme také vyzkoušené. 🙂

Na toto vystoupení se těšíme nejen my, ale zveme i Vás všechny ostatní, kteří máte chuť se zaposlouchat do známých písní. Nebo si dokonce i zazpívat? 😉

M. T.