Přání krásných prázdnin

Milé děti, vážení rodiče!

Velice Vám děkujeme za přízeň v tomto školním roce!

Když se ohlédneme, myslím, že jsme společnými silami odvedli velký kus práce a jsem za to moc ráda!

Bohužel se na konci tohoto roku loučíme nejen s páťáky, ale také jednou žákyní, která se stěhuje a třemi zaměstnanci školy.

Tímto školním rokem nám končí pozice chůvy, která byla financována z peněz tzv. Šablon a nemůžeme ji mít v dalším školním roce. V něm bychom totiž nemohli již splnit podmínky, které jsou pro čerpání peněz stanovené. Nicméně věkový průměr přijatých dětí bude podstatně vyšší než byl letos. Takže věřím, že paní učitelky vše zvládnou bez problémů. Každopádně nám v tomto roce Gabča Marešová v pozici chůvy velice pomohla a tímto bych jí ráda poděkovala.

Další díky patří Hance Řezníčkové, která byla ochotná v rámci rodičovské dovolené vypomoci, když jsme téměř ze dne na den potřebovali asistenta pedagoga. Její pracovní poměr na dobu určitou byl také předem domluvený.

Třetím odcházejícím pracovníkem je paní učitelka MŠ Lea Cilerová. Kromě práce v MŠ zastala také jako plně kvalifikovaná síla zástupy v ZŠ a ŠD. Bohužel jsme se spolu v rámci plánování provozu v příštím školním roce nedohodly na vyhovujících úvazcích ani v MŠ, ani v ZŠ a ke konci srpna paní učitelka končí.

Všem třem tímto opravdu velice děkuji za celý školní rok a přeji jim mnoho úspěchů v další práci i osobním životě!!!

Jelikož nám počet svěřených dětí stoupá, budeme od nového školního roku rozšiřovat základní školu na trojtřídní. Mateřská škola bude nadále dvojtřídní a abychom zajistili tu nejlepší péči všem dětem, rozhodli jsme se pro rozšíření našeho týmu. Potřebujeme obsadit několik pracovních pozic na zkrácený úvazek – viz. dřívější informace v Aktualitách. Energie vynaložená poslední týdny k výběru správných kandidátů a podepsání nových smluv nestačila, času bylo také málo, nechtěli jsme nic uspěchat. Do konce července bychom určitě všichni měli znát naše nové kolegyně (žádný kvalifikací vyhovující kolega se o žádné z míst nepřihlásil – zatím).

Velice se všem omlouvám za opožděné vkládání fotografií ze školních akcí. Nemálo pracovních povinností proložených bojem s bacily, pobytem mimo školu (Škola v přírodě, pobyt v Polsku v rámci česko-polského projektu) mi trochu zkomplikovalo režim. 🙁

Během prázdnin určitě průběžně fotogalerii doplním, aspoň můžete během léta vzpomínat. A třeba se u fotografií trochu těšit na další školní rok? 😉

Přeji všem krásné léto, hodně zaslouženého odpočinku a v září se budu těšit na viděnou!

M. Tringelová