Projektový den – Pestrá strava

V pátek 6.5. proběhne v naší škole projektový den v rámci projektu CEFF

Strava bez zbytečné chemie – pestrá strava.

Děti budou společně s výživovou poradkyní Petrou Henychovou připravovat 5 druhů svačinek, které budou zdobit a vzájemně ochutnávat. Poté jim budou dělat reklamu, vymyslí nějaký trefný název a budou si povídat o surovinách, které byly použity.

Recepty, podle kterých svačinky vyráběly, a fotky s výsledky jejich snažení zveřejníme na školním webu.

 

Prosíme o to, aby si děti přinesly z domova struhadlo. Pokud mají i své kuchařské zástěrky nebo čepice, ať si je také vezmou. Budou určitě hrdí kuchaři. Ostatní potřebné nástroje včetně potravin budou zajištěny ze strany školy a organizátorů projektu.

 

Pokud budete mít zájem a čas,

                  můžete přijít také ochutnávat. 😉