Maškarní bál 26. 3. 2023

V neděli 26. března jsme se sešli v kulturním sále Obecního domu v Lužanech.

Snad více než po 15ti letech jsme na tomto místě uskutečnili dětský maškarní bál.

I když jsou prostory o dost větší než doposud využívaný sál hasičské zbrojnice, nebylo téměř kam si sednout, stejně tak parket byl téměř neustále plný.

Naše paní učitelky a asistentky si pro děti připravily spoustu her a soutěží, včetně zábavných tanečků, při kterých nebyli ušetřeni ani rodiče. 🙂

Celým odpolednem provázel s mikrofonem v ruce pan starosta Martin Mitlöhner. Po několika letech spolupráce při organizaci dětského maškarního zkušeně uváděl a komentoval jednotlivé soutěže a mezitím jako správný DJ pouštěl hudbu dětem k tanci.

V nově zrekonstruované školní kuchyni bylo pro všechny návštěvníky k dispozici pohoštění. Kromě studených a teplých nápojů a drobných sladkých i slaných dobrůtek se zde připravovaly vafle s nutelou a čerstvým ovocem, párky v rohlíku, napečené byly také větrníčky.

Odpoledne bylo velice vydařené. Moc děkuji všem kolegyním – pedagogickým i nepedagogickým, které se na přípravě a průběhu odpoledne podílely. A obzvlášť děkuji panu starostovi, který nám věnoval celé odpoledne a profesionálně ho moderoval.

Velké účasti z Lužan i okolí si moc vážíme a budeme se moc těšit na setkání při stejné akci zase za rok. 🙂

M. O.