Maškarní bál 24. 3. 2024

V neděli 24. 3 jsme se opět po roce setkali v kulturním sále Obecního domu v Lužanech. 

Na děti čekalo mnoho soutěží, tanečků, ale i rodiče neseděli na svém místě :). Děti si například vyzkoušely: podlézání pod lanem, tanec na novinách s rodiči, stavění komínu pomocí gumičky a provázku, tanec s balónkem a mnoho dalších. Na závěr nechyběla ani tradiční „židličkovaná“. 

Po celé odpoledne se mikrofonu nepustil pan Milan Plecháč. Tímto mu velice děkujeme za moderování a pouštění hudby pro děti 🙂  

Pro všechny návštěvníky bylo k dispozici pohoštění. Kromě studených a teplých nápojů a drobných sladkých i slaných dobrůtek se zde připravovaly vafle s nutelou a čerstvým ovocem, párky v rohlíku, napečené byly také větrníčky. 

Všem děkujeme za hojnou účast a budeme se zase těšit příští rok 🙂