Informace pro prvňáčky a jejich rodiče

Naši milí prvňáčci, vážení rodiče,
těšíme se na Vás v novém školním roce, který začíná v pondělí 3. září.
Tento den se sejdeme ve škole na slavnostní zahájení školního roku 2018/2019, v době začátku vyučování – v 7:30 hod.
Všem žákům stačí přinést školní aktovku a penál. Prvňáci vše potřebné dostanou, rodiče prosíme pouze o zajištění těchto věcí:

na výtvarnou výchovu

– kufřík či krabici od bot, do které si vše uloží
   – paletu na míchání barev
   – kelímek na vodu
   – hadr (na utírání rukou, štětců, stolu,…)
   – ubrus (igelitový, kvůli možnému znečištění lavice barvami či lepidlem)
   – zástěru či triko (aby si děti při tvoření neušpinily barvami oblečení)

na tělesnou výchovu

– cvičky, triko, kraťasy (či legíny nebo tepláky)
   – dle počasí vhodné sportovní oblečení na ven (v létě sportujeme na školní zahradě nebo fotbalovém hřišti, v zimě chodíme bruslit, sáňkovat)

do školní družiny

– oblečení pro pobyt venku (takové, aby nevadilo, když se ušpiní – od písku, trávy, hlíny)

První školní den dostanou všichni žáci kromě učebnic, sešitů a školních i výtvarných potřeb také rozvrhy, přihlášku ke stravování ve školní jídelně a přihlášku do školní družiny.

Ceník stravného je uvedený na školním webu, platí se vždy měsíc dopředu – od 1.9.2018 budeme mít obědy trochu dražší, dodávají školní jídelna bohužel zdražila. Ke konci srpna budou částky aktualizovány.
Za školní družinu vybíráme 100,- Kč/měsíc. (platí se září – prosinec 400,- a leden – červen 600,-)

Platba je možná několika způsoby:
1) Prostřednictvím inkasa – zřídíte si ve své bance pouze souhlas s inkasem a my si každý měsíc z Vašeho účtu strhne částku, která je potřeba. Školní číslo účtu najdete zde na webových stránkách a na formulář ve škole vyplníte číslo účtu, ze kterého můžeme platbu každý měsíc strhnout.
2) Převodem z účtu – sami pošlete každý měsíc potřebnou částku. Přesné částky za stravné pro jednotlivé měsíce obdržíte ve škole.
3) Zaplatíte v hotovosti ve školní jídelně u paní Svaté.

Vyúčtování a následné vrácení přeplatků proběhne na konci prosince a na konci června.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se ptát prostřednictvím e-mailu nebo volejte (viz. Kontakty).
Těšíme se na Vás v pondělí 3. září! 🙂