Základní škola
19. června 2026
Pěší výlet za průzkumem přírody 19. 5. 2026
Žáci 3. a 4. ročníku vyrazili po 1. vyučovací hodině na průzkum přírody v okolí. Pozorovali různé ekosystémy - pole, louku a rybník - a živočichy či rostliny, které se v nich vyskytují. Někteří žáci cestou ukázali svá domácí zvířata. Během výletu žáci pracovali ve dvojicích a společně poznávali 15 rostlin a 15 živočichů na známky. Výlet byl zakončen návštěvou u paní učitelky na zahradě s menším občerstvením.

















