ZOH LUŽANY 2018

V týdnu 22.1.-26.1.2018 jsme ve třídě Motýlků měli možnost při blízkém konání ZOH v Korei si užít zimních sportů vevnitř i venku a zasoutěžit si na ZOH Lužany 2018. Sešlo se nás celkem hodně, děti plné energie a chuti. Celý týden nás doprovázela dobrá nálada a sportovní duch. I když ke konci týdne už nám síly docházely a v pátek jsme s velkou radostí si od sportování odpočinuly, tak všechny děti hodnotily ZOH Lužany 2018 za vydařené a užily si to. V pondělí jsme slavnostně zahájili a v pátek je zase slavnostně zakončili předáním medailí a diplomů. Občas sice někdo zapomněl, že je důležité se soustředit a místo povídání podat co nejlepší výkony. Ale i tak zlaté medaile převažovaly nad stříbrnými. Však při dalším ročníku se už obejdeme bez narušování sportovní atmosféry.

Soutěžili jsme – krasobruslení, biatlon, skok na lyžích, jízda na bobech 🙂 a v pátek už nebylo sil na běh na lyžích. Ale za to zase známe význam barevných kruhů, vlajky jednotlivých států a proč se ZOH konají 🙂 Od 5.2. 2018 se těšíme na zdokonalení  našich lyžařské dovednosti v době lyžařského výcviku. Už se moc těšíme.

 

Děti od Motýlků a pí. uč. Cilerová