Vystoupení žáků ZŠ pro rodiče

Dnes odpoledne – ve čtvrtek 11. 5. 2017 jsme chtěli udělat radost rodičům našich dětí. Blížící se Den matek nás namotivoval k přípravě vystoupení. To ale bylo NEJEN pro maminky a jsme moc rádi, že dorazili i další rodinní příslušníci. 🙂

Po pásmu básniček a písniček, které opravdu patřilo maminkám k svátku, jsme předvedli, co a jak se učíme. Po písničce s vyjmenovanými slovy a Murphyho zákonech jsme zpívali i anglicky a celých našich dvacet minut slávy jsme završili dvěma tanečky.

Po vystoupení měly děti připravené pro rodiče dárečky a občerstvení.

Kdo dnes nepřišel, určitě nemusí být smutný, že neviděl naše skotačící dětičky. Jejich oblíbené tance (a snad i něco dalšího 😉 ) budeme moct předvést znovu na Dni otevřených dveří 29. června 2017.

Velice děkujeme Martině Vorlíčkové za profesionální zdokumentování dnešního odpoledne. 😉

Fotografie naleznete zde