Výlety v pondělí 13. 3. a úterý 14. 3.

     V týdnu od 13. 3. 2017 nás čeká rekonstrukce jazykové učebny. Po dobu bouracích prací bychom s dětmi raději vyrazili na výlety, abychom minimalizovali pobyt v hlučném prostředí ve školní budově. Doprava i vstupné budou hrazeny z výtěžku na Vánočním zpívání – jako odměna pro děti za jejich pěvecké výkony. 🙂

     Oba dny prosíme pro děti o vhodné pohodlné oblečení v závislosti na počasí, svačinu a pití na dopoledne (děti MŠ budou mít připravené ze školy). Přesné časy ranních odjezdů a program výletů bude upřesněn vždy den dopředu, u některých exkurzí čekáme na potvrzení.

     Do školy se vrátíme na oběd. Po vyhodnocení situace strávíme odpoledne již ve školní budově, popř. v sále hasičské zbrojnice naproti škole, při příznivém počasí také venku.

      Snažíme se zajistit i možnost bruslení, proto prosíme, aby bruslaři měli doma na příští týden připravené sportovní oblečení vhodné na ledovou plochu, brusle, rukavice a přilbu! Který den budou potřeba upozorníme dopředu. Kdo nebude mít toto kompletní vybavení, absolvuje druhou alternativu výletu pro nebruslící děti s mateřskou školou.