Výlety 13. a 14. března

VÝLETY  13. a 14. března

     Prosíme, aby oba dny měly děti s sebou v batůžku svoje pití na dopolední výlet, svačinou dostanou ze školy. Dále na sobě vhodné oblečení na výlet do Jičína a převlečení na na svých místech v šatně převlečení na pobyt venku v okolí školy.

     Ráno se sejdeme ve škole v obvyklém čase. Kolem deváté hodiny odjedeme objednaným autobusem do Jičína.

     V pondělí navštívíme stanici Hasičského záchranného sboru v Jičíně a do školy se vrátíme na oběd.

     V úterý se podíváme do knihovny Václava Čtvrtka v Jičíně. Žáci 3. – 5. ročníku se zde také zúčastní besedy na téma „Pohádka“. Návrat do školy opět na oběd.

     Po obědě (oba dny) budeme čas trávit podle situace ve školní budově, na školní zahradě, na vycházce, popř. v hasičské zbrojnici. Pokud nebudeme ve škole, tak informaci, kde se nacházíme, vyvěsíme na vstupní branku na pozemek školy.