Výlety 13. a 14. března

VÝLETY  13. a 14. března

     Prosíme, aby oba dny měli žáci s sebou v batůžku penál, svačinu a pití. Dále na sobě vhodné oblečení na výlet do Jičína a převlečení na ven pro ty, kdo chodí do školní družiny (to si mohou nechat na svých místech v šatně).

     Ráno se sejdeme ve škole v obvyklém čase. Po první vyučovací hodině a svačině se vypravíme kolem deváté hodiny objednaným autobusem do Jičína.

     V pondělí navštívíme stanici Hasičského záchranného sboru v Jičíně a do školy se vrátíme na oběd.

     V úterý se podíváme do knihovny Václava Čtvrtka v Jičíně. Žáci 3. – 5. ročníku se zde také zúčastní besedy na téma „Pohádka“. Návrat do školy opět na oběd.

     Po obědě (oba dny) budeme čas trávit podle situace ve školní budově, na školní zahradě, na vycházce, popř. v hasičské zbrojnici. Pokud nebudeme ve škole, tak informaci, kde se nacházíme, vyvěsíme na vstupní branku na pozemek školy.