Vánoční zpívání 2016

Máte pravdu, bylo trochu dlouhé… 😀

Ale ne úmyslně! Prostě je nás hodně a každý chce něco… A když se to poskládá, proloží pár zakoktanými větami, když necháme v klidu nastoupit nebo odejít sólové zpěváky nebo muzikanty… Je z toho skoro hodina a půl.

Měli jsme štěstí, že nás nezastihly třeskuté mrazy jako v některých z minulých let. Díky tomu snad nedošlo k omrzlinám. A jestli někomu končetiny prochladly, pevně věřím, že zpěv našich/Vašich dětí Vás alespoň zahřál u srdíčka!

Ještě jednou děkuji všem, kteří nám pomáhali s přípravou i během podvečera v kostele:

panu starostovi Ing. Martinu Mitlöhnerovi, zaměstnancům obce a zastupitelům –  za pomoc s organizačními záležitostmi a připravené občerstvení – kromě čaje a svařeného vína byly opět i výborné a krásné perníčky, které napekla Jana Kašíková

SDH Lužany – za osvětlení cesty ke kostelu

Veliké díky patří hostům našeho vystoupení: Lídě Helligerové, Davidu Votrubovi, Veronice Huťové, Ondřeji Huťovi a Stanislavu Kaskovi. Těší mě, že přijali naše pozvání a doufám v další spolupráci!

Velice si vážím dlouhodobé spolupráce s Miroslavem Holmanem na postu zvukaře a osvětlovače.

Moc děkuji hudebnímu doprovodu Martinu Otrubovi – za čas, trpělivost a veliké osobní nasazení. 🙂

Kolegyním – pedagogickým i nepedagogickým – prostě ZA VŠECHNO!!!

A dětem – jednoduše ZA TO, ŽE JSOU!!! 😉

A nesmím zapomenout na ty, kteří nám pomohli naše dílo zvěčnit:

Romanu Svatému za zapůjčení kamery a její instalaci v kostele, aby byl zachycený celý koncert. – Nahrávka je k dispozici ve škole.

Martitě Vorlíčkové velice děkujeme za nádherné fotografie z letošního Vánočního zpívání! – Najdete je v tomto fotoalbu

Dojmy z Vánoc doznívají, blíží se nový rok…

Tak nezapomeňte… MĚJTE SE RÁDI!!!

                                                                                                                                                                                                                                                                      M. Tringelová