Škola mých snů – výstava a hlasování o nápadech

Naše škola se zapojila do výstavy Škola mých snů.

Plakát s termínem výstavy najdete na dveřích do školní budovy a zde: Plakat vystava Skola mych snu_final A4_email

Současně s výstavou Škola mých snů bylo spuštěno i hlasování pro děti a rodiče základních škol v ORP Jičín. Prostřednictvím aplikace D21 mohou udělit své hlasy návrhům dětí, jejichž kreativní a umělecké ztvárnění máte možnost vidět v prostorách galerie. Hlasování je anonymní, pouze sdělujete, k jaké škole se Vaše hlasování vztahuje.

Nápady dětí, které se při přípravě výstavy sešly, jsme seřadili do několika kategorií a nyní se ptáme žáků a jejich rodičů:

       „Jaké návrhy byste ve své škole uvítali Vy?“

Žáci škol, které se do hlasování přihlásily, se ankety zúčastní v nejbližších dnech prostřednictvím školních počítačů.

            Rodiče mají možnost hlasovat také!

Odkaz na hlasování: https://vote.d21.me/cs/info/4kcJy3zLV

 

Hlasování v aplikaci je snadné a vyplnění této ankety netrvá déle než dvě minuty. Stačí v chytrém telefonu, na tabletu či počítači zadat příslušnou webovou adresu a zadat PIN kód, který Vám Vaše dítě přinese ze školy nebo po zadání Vašeho telefonního čísla, dostanete PIN kód na Váš mobilní telefon. SMS je pro Vás zdarma. Platnost PIN kódu z SMS zprávy je 15 minut. Hlasovat mohou oba rodiče pouze jednou.  

Váš hlas bude slyšet!

Výsledky hlasování budou předány nejen ředitelům škol, ale i jejich zřizovatelům a stejně tak i odboru školství, mládeže a tělovýchovy Jičín.  Proto prosíme, abyste si své odpovědi dobře promysleli. Ankety je možné se zúčastnit pouze jednou.

 

Děkujeme, že nám pomáháte naslouchat hlasům našich dětí!