Projekt POHÁDKY PRO DĚTI Z ČESKA

Vážení rodiče!

     S velkou radostí vám oznamujeme, že naše škola byla přijata do dlouhodobého multimediálního vzdělávací projektu POHÁDKY PRO DĚTI Z ČESKA. Hlavním tématem jsou autorské pohádky spisovatele Petra Březiny, které jsou implementovány do výuky pomocí vzorových metodických pokynů a listů, audio nahrávek, videa animací a setkání dětí se spisovatelem při práci na vzniku pohádkových knížek.


     Pohádky  a materiály jsou určené pro děti mateřských i základních škol. Cílem je probudit v dětech touto cestou lásku ke čtení, pohádkám a knihám jako takovým a nedílnou součástí je podpora českého jazyka. Jedná se o velmi kreativní aktivity, které budou vaše děti jistě bavit.


     Za projektem stojí spisovatel Petr Březina, Mgr. Kateřina Figerová – pohádková učitelka,  Jakub Albrecht – pohádkový kapitán z Divadla pod Palmovkou a další herci tohoto divadla.


     Celý projekt zaštítilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR.


     Veškeré dotazy velmi ráda zodpovím,

                                                                 Mgr. Hana Zdeňková