Přerušení provozu mateřské školy – informace k distančnímu vzdělávání

Vážení rodiče,

Protože je provoz mateřských škol v těchto dnech přerušen, budeme Vám na stránky školy 1x týdně vkládat inspirace pro domácí procvičování, činnosti a hry.

Pro začátek prosím rodiče předškolních dětí o vyzvednutí sešitů – Písanka a Matematika předškoláka, které jsou připraveny v chodbě školy – hned za dveřmi. Každý týden s dětmi, prosím, udělejte v každém sešitě jednu stránku. Pokud budou mít děti zájem, mohou si v matematice udělat úkolů i více. Dolů na stránku vždy poznamenejte datum, kdy byl úkol splněn. Sešity a další materiály, které pro Vás budou průběžně chystány, si můžete ve škole vyzvedávat v pracovní dny v době od 7,30 do 11,30. V jiný čas dle domluvy.

Přikládám odkazy, které by Vás mohly zajímat:
„Jak zvládnout vstup do první třídy“  https://edu.ceskatelevize.cz/kabinet/dil/220553115500001

„Jak správně držet tužku a procvičit ruku“  https://edu.ceskatelevize.cz/kabinet/dil/220553115500002

Děkujeme za spolupráci a přejeme hodně radosti s Vašimi dětmi při domácím vzdělávání 😊