E-mailové adresy pro systém EduPage

Vážení rodiče,

Pro usnadnění komunikace bychom rádi do mateřské školy zavedli školní on-line systém EduPage, který se již používá v základní škole.

Každý rodič dostane své přístupové údaje, kterými se bude moci přihlásit na počítač, popř. stáhnout aplikaci do svého mobilního telefonu.

Z tohoto důvodu prosíme o aktuální e-mailové adresy, na které budeme moci informace zasílat. Tiskopis pro vyplnění e-mailových adres najdete k vytištění na odkaze zde  e-mailové adresy  nebo ho můžete vyzvednout / vyplnit přímo ve škole, kde je pro Vás nachystaný na skříňce za vchodovými dveřmi. Vyplněný tiskopis odevzdejte v jídelně nebo vhoďte do schránky u branky na pozemek školy. (Rodiče, kteří již EduPage používají v základní škole, zmiňovaný tiskopis vyplňovat nemusí.)

O postupu zavedení budete informováni e-mailem.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na nový způsob komunikace i na naše setkávání – ať osobní nebo v on-line prostředí.

Kolektiv MŠ Lužany