Dětský den na hřišti – 2. 6. 2017

V pátek 2. 6. jsme měli obrovské štěstí, vyšlo nám nádherné počasí!

Na fotbalovém hřišti bylo připraveno deset stanovišť, na kterých děti plnily různé úkoly, dostávaly za ně razítka na kartičku a za vyplněnou kartičku dostaly balíček s odměnami. Pro ukrácení volné chvíle sloužily nejen místní průlezky a houpačky, ale také nafukovací hrad. Nechybělo svezení na koni, se kterým přišly Lucka a Katka Burešovy. Po tom, co děti odsoutěžily, zchladili je místní hasiči, kteří měli kromě jednoho ze zmiňovaných deseti stanovišť také přistavené hasičské auto s vodou. 🙂

Všem dobrovolníkům, kteří pomáhali, velice děkujeme, doufáme, že se dětem odpoledne líbilo a těšíme se na příští rok!

Za fotografování moc děkujeme Martině Vorlíčkové – foto najdete zde

a Janě Kašíkové ml. – její fotografie najdete zde.