Vstup do budovy – pořízení čipu

Vážení rodiče nově přijatých dětí do MŠ a prvňáčků ZŠ,

vstup do budovy školy je zajištěn zabezpečovacím zařízením a dveře je možné otevřít zvenku pouze pomocí čipu. Proto Vás prosíme, abyste si v prvních dnech školního roku pořídili u nás ve škole čip, který budete moci pro vstup do budovy používat. Získáte ho ve školní jídelně u paní školnice Miluše Svaté proti záloze 100,- Kč. Po ukončení docházky Vašeho dítěte do naší školy Vám bude stokoruna za odevzdaný čip vrácena. Je možné pořídit i více čipů – např. jeden má žák, který ráno přichází do budovy sám, druhý má rodič, který si žáka odpoledne ve škole vyzvedává.

Pokud čip nemáte nebo zapomenete, je samozřejmě možné využít zvonek u vchodových dveří, přijdeme Vám otevřít.

Přesto velice prosíme o používání čipů. Čas, který by naše zaměstnankyně věnovaly otevírání dveří, mohou lépe využít pro svoji práci – kolem Vašich/našich dětí. 😉

Děkuji,

M. Tringelová